HELLÍN TRUCKS, S. L. U.

Шпанија, Кастилја-Ла Манча, 02409, Nava de Campana (HELLIN), Travesia sn,AB 402 km 7
македонски
HELLÍN TRUCKS, S. L. U.
Најнови објави
камион фургон IVECO Daily 65C18 IVECO Daily 65C18 9.000 € Камион фургон 2007-09-27 367625 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
приколка завеса LeciTrailer LTRC-2E LeciTrailer LTRC-2E 5.500 € Приколка завеса 2011-11-18 пневматски/пневматски Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион со рамна платформа Scania P94 220 Scania P94 220 9.900 € Камион со рамна платформа 2000-05-11 225000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион со завеса Renault MIDLUM Renault MIDLUM 23.500 € Камион со завеса 2013-10-10 470000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион фургон Renault MIDLUM Renault MIDLUM 23.500 € Камион фургон 2012-09-18 368000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Ние ќе одговориме на вашите прашања
Како да стапите во контакт со нас
Raul Marin Lopez
Raul Marin Lopez
+34 633 41 ... Прикажи +34 633 41 90 80
Адреса
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, 02409, Nava de Campana (HELLIN), Travesia sn,AB 402 km 7
Локално време на дилерот: 05:19 (CET)
Како да не најдете