HELLÍN TRUCKS, S. L. U.
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, 02409, Nava de Campana (HELLIN), Travesia sn,AB 402 km 7
македонски

Сите возила

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 17 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион влекач Volvo FH13 500 Volvo FH13 500 39.000 € Камион влекач 2017-03-23 772000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион со рамна платформа IVECO Stralis 310 IVECO Stralis 310 22.000 € Камион со рамна платформа 2004-02-12 687000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион фургон Renault Midlum 180.10 Renault Midlum 180.10 8.000 € Камион фургон 2003-07-10 721000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
комбе фургон Renault Kangoo 1.5 Renault Kangoo 1.5 5.500 € Комбе фургон 2014-09-03 273000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
товарно-патничко комбе Renault Kangoo 1.5 Renault Kangoo 1.5 7.000 € Товарно-патничко комбе 2015-05-06 249000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион кипер IVECO Stralis 350 IVECO Stralis 350 22.000 € Камион кипер 2005-09-02 669000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион фургон Mercedes-Benz Atego 916 Mercedes-Benz Atego 916 29.500 € Камион фургон 2018-01-10 329000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)