HELLÍN TRUCKS, S. L. U.
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, 02409, Nava de Campana (HELLIN), Travesia sn,AB 402 km 7
македонски
Почетна Камиони

Камиони

Филтер
Сортирање
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 10 огласа
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа IVECO Stralis 310 IVECO Stralis 310 22.000 € Камион со рамна платформа 2004-02-12 687000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион фургон Renault Midlum 180.10 Renault Midlum 180.10 8.000 € Камион фургон 2003-07-10 721000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион кипер IVECO Stralis 350 IVECO Stralis 350 22.000 € Камион кипер 2005-09-02 669000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион фургон Mercedes-Benz Atego 916 Mercedes-Benz Atego 916 29.500 € Камион фургон 2018-01-10 329000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион рол кипер Scania G450 Scania G450 47.999 € Камион рол кипер 2016-08-05 600000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион со рамна платформа Renault Premium 320 Renault Premium 320 19.900 € Камион со рамна платформа 2002-12-26 918000 км Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)